Tel : +90 532 465 71 32
Email: info@tiramolayachting.com

BEKARLIĞA VEDA PARTİSİ

photo

BEKARLIĞA VEDA PARTİSİ

Bekarlığa Veda Partisi

Evlilikten önce son bir kaçış planlaması mı yapmak istiyorsunuz? O halde bir bekarlığa veda partisine ne dersiniz? Sevdiklerinizle keyifli bir evlilikten önce son gece etkinliği geçirmenizi sağlayacak; farklı bir konsept ile anı yaşamanızda aracı olacağız.

            Sınırsız eğlencenin adresi olarak bilinen bekarlığa veda partisi etkinliğini size tamamen farklı bir konseptte sunuyoruz. Denizin maviliğinin ve doğanının huzurunun birleştiği bir bölgeye yolculuk; hem içinizi ısıtacak hem de eğlencenize eğlence katacak!

 

Eğlencenin adresi!

            Bekarlığa veda partisini yatta yapmaya ne dersiniz? Eşsiz bir güzelliğin çıktığı bu bekarlığa veda partisinde; detaylı düşünmeyecek, sadece eğlenceye odaklanacaksınız. Sizlerin isteklerine göre şekillenecek yatta bekarlığa veda partisinde; en sevdiğiniz şarkıları istediğiniz gibi söyleyebilecek, eğlenceyi doruklarda yaşayacaksınız.

            Sadece eğlenceye odaklanacağınız bu bekarlığa veda partisi konseptinde sevdiklerinizle güzel anılar biriktirecek, düğünden önce yaşadığınız yoğun stresi geride bırakacaksınız.  Gerekli eğitimleri alan kaptanımız ile güvenli bir yolculuğa merhaba diyecek, telaşlanma olgusunu geride bırakacaksınız. Gözlerinizi kapatıp, günün rahatlığına odaklanmanız sadece tek bir tık ile mümkün olacak. Hemen bizlere internet sitemizde yer alan whatsapp numaramızdan ya da telefon hattımızdan ulaşabilir, merak ettiğiniz her detaya cevap bulabilirsiniz.

 

Mutluluk Tiramola Yachting ile yanınızda!

            Muhteşem denizin, eşsiz manzarası; bekarlığa veda partinizde sizi bir kere daha büyüleyecek diyebiliriz. Yatımızda yapacağınız bekarlığa veda partisi eşsiz ve eğlenceli anlarınızın öncüsü olacak. Dilerseniz canlı müzik, havai fişek gösterileri, lazer şovlar ve daha nicelerini konseptinize ekletebilir, eğlencenin dozunu arttırabilirsiniz. Yatta bekarlığa veda partisi ile kapalı alanların üzerinize yığacak olduğu kasvetten kurtulacak, temiz havanın ferahlığını hissedeceksiniz.

            Tiramola Yachting ile hayalinizdeki bekarlığa veda partisine davetlisiniz! Mutluluğun kapısını aralayacağınız Tiramola Yachting ile başka bekarlığa veda partileri arasında sıkışmayı bırakacak, tek tercih ile yolunuza devam edeceksiniz.

            Yatta bekarlığa veda partisi ve diğer yatta gerçekleştirdiğimiz konseptli etkinlikler için randevu almayı unutmayınız. Randevu alarak dilerseniz kendi konseptinizi oluşturabilir, dilerseniz de sizin için hazırlanmış olan konseptlerden birisini tercih edebilirsiniz. Mutlu bir bekarlığa veda partisinin sizi beklediğinden şüpheniz olmasın!

Whatsapp +90 532 465 71 32
DALYAN MAH. 4128 SK. NO: 1 ÇEŞME/ İZMİR
Tiramola yatcılık olarak siz değerli müşterilerimize özel günlerinizi eşsiz kılmayı misyonumuz ve kusursuz hizmeti vizyonumuz edindik.Doğanın yeşilin ve mavinin eşsiz güzelliklerini sizlere sunmaktayız..

  • Yorum Yap