Tel : +90 532 465 71 32
Email: info@tiramolayachting.com

YÜZME TURLARI

photo

YÜZME TURLARI

Yüzme Turları

Yüzmek sizin için vazgeçilmez bir etkinlik mi? Yüzme turları arasında sıkışıp kaldınız mı?  O halde bu telaşınızı geride bırakmanızın tam sırası! Tiramola Yachting ile profesyonel ve eğlenceli bir yüzme turuna merhaba diyebilirsiniz. Tamamen profesyonel bir ekip ile alacağınız yüzme turları ile eğlencenin adresine adımınızı atacaksınız!

Güne erken başlayarak, keyfini çıkaracağınız yüzme turlarında; avantajlı fiyatlarda Tiramola Yachting ile sizi bekliyor. Profesyonel ses sistemimizin bulunduğu yatlarımızda; yüzme keyfinizin yanı sıra sınırsız bir eğlenceye de merhaba diyeceksiniz.

Keyfin ve doğal güzelliğin birleştiği yüzme turlarımız; sevdikleriniz ile keyifli vakit geçirmenizin adresi olacak. Birbirinden farklı yat seçeneklerimiz ile dilerseniz 2 kişi dilerseniz ise 20 kişi yüzme turları ayarlayabilir, kalabalık bir ekip ile yüzme turlarının keyfini çıkartabilirsiniz.

 

İstediğiniz Rota Sizinle!

            Sabit rotaları bulunduran yat ile yüzme turlarından bıktınız mı? Tiramola Yachting ile bu derdiniz geride kaldı! İsterseniz sizler için oluşturduğumuz rotalardan herhangi birisini seçebilir, isterseniz de kendi rotanızı hemen oluşturabilirsiniz. Profesyonel bir kaptan ile rotadan asla şaşmayacak, güven ile yolculuk yapacaksınız.

            Titiz bir ekip ile hazırlanan yatlarımızda isterseniz farklı konsept hazırlatabilir, yüzme turunuza tamamen farklı bir renk getirebilirsiniz. Son ses müzikler, akıl almaz danslar ile maviliğin derinliğe yapacağınız yolculuk; neşenize yerine getirecek!

 

Özel Konsept İmkanları

Tiramola Yachting ile yüzme turlarınıza özel konsept ayarlayabilir, kendi eğlencenizi yaratabilirsiniz. Sevdiklerinizle yaratacağınız farklı konsept ile yüzme keyfini derinlerde yaşayacaksınız. İsterseniz özel anlarınızı drone çekimi ile kaydettirebilir, sevdiklerinizle geçireceğiniz güzel anıları daha sonra da izleyebilirsiniz.

Tiramola Yachting ile eğlenceden asla geri kalmayacak, keyifli bir yüzme turu gerçekleştireceksiniz. İsteğinize göre özel yiyecek servisini aktif edebilir, yüzme turu esnasında açlığınızı aperatif atıştırmalıklar ile bastırabilirsiniz.

 

Tamamen Kişiye Özel

Sizin ayarlamalarınıza özel olarak şekillenen yatta yüzme turlarımızda; sizin seçtiğiniz konseptten, seçtiğiniz personele kadar özel olarak şekillenmektedir. Hemen tek bir tık ile kendi konseptinizi hazırlatabilir, yüzme turu için rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Yapılan ayarlamalardan sonra erişeceğiniz mükemmellik karşısında şaşıp, kalacaksınız; eğlence sizi çağırıyor!

Whatsapp +90 532 465 71 32
DALYAN MAH. 4128 SK. NO: 1 ÇEŞME/ İZMİR
Tiramola yatcılık olarak siz değerli müşterilerimize özel günlerinizi eşsiz kılmayı misyonumuz ve kusursuz hizmeti vizyonumuz edindik.Doğanın yeşilin ve mavinin eşsiz güzelliklerini sizlere sunmaktayız..

  • Yorum Yap